Nebula Filamenty

Zháňate kvalitnú náplň do 3D tlačiarne? U nás na webe shop.3dfox.sk nájdete pestrú škálu filamentových strún od spoločnosti Nebula Filaments. Ich kvalitou sme si natoľko istí, že výrobky Nebula Filaments distribuujeme nielen pre Českú republiku, ale aj Slovensko a Nemecko. Chcete sa o filamentoch Nebula dozvedieť viac?

Unikátnosť filamentových strún Nebula tkvie určite v ich konštantnej kvalite, na ktorú sa dá spoľahnúť. Vďaka tomu, že sú vyrábané na špeciálne konštruovaných strojoch s využitím najmodernejších technológií, nedochádza u nich k deformáciám, majú konštantný priemer v celej dĺžke a nenájdete v nich bubliny, ktoré môžu pri 3D tlači spôsobiť veľké problémy. Filamenty značky Nebula Filaments sú vhodné do všetkých bežne používaných 3D tlačiarní typu FDM.

Podľa toho, čo potrebujete vytlačiť, si môžete zvoliť typ filamentu, ktorý bude najlepšie spĺňať vaše požiadavky na finálny produkt. Pružnosť a vysokú flexibilitu ponúkajú filamenty FLEX; typ ASA má široké spektrum využitia v strojárstve či automobilovom priemysle. Pre začiatočníkov sú vhodné filamenty PLA, zatiaľ čo skúsení 3D tlačiari si hravo poradia aj s náročnejšími materiálmi ako sú filamentové vlákna ABS či PETG. V ponuke máme aj filamenty špeciálne, ktoré využijete predovšetkým pri kreatívnej 3D tlači. Samozrejmosťou je potom výber z filamentov v pestrých farbách. Celkom určite vás prekvapí ich stálosť a živosť na finálnom produkte. Je to výsledok pridania kvalitných farebných masterbatchov v priebehu výroby filamentových strún.

Všetky typy filamentov od spoločnosti Nebula sú vyrobené v EÚ a sú určené pre hobby nadšencov aj pre profesionálnych 3D tlačiarov. Až k vám domov vám ich dodáme bezpečne zatavené vo vákuovom obale so sáčkom silikagelu, ktorý pohltí prípadnú vlhkosť, aby ste ihneď po rozbalení mohli bez problémov tlačiť.

S výberom vhodného filamentu pre váš projekt vám radi poradíme. Stačí napísať na shop@3dfox.sk alebo zavolať na telefónne číslo +420 774 849 168.